Bezoek bij Bethanië

02 juni 2026
Bezoek bij Bethanië

In 2025 hebben wij bezoek gehad van een vrouwenkring uit Nijkerk. Lees hier hoe zij dit ervaren hebben.

Graag vertellen wij iets over ons bezoek aan Leefgemeenschap Bethanië. Op een avond aan het begin van het winterseizoen werden wij gastvrij ontvangen met koffie/thee en heerlijke zelfgebakken cake. Eline opende de bijeenkomst waarna we onder begeleiding van Dirk-Jan op de piano hebben gezongen met elkaar. 

Zuster Greet, Eline en Christonette namen ons mee voor een rondleiding door hun woon/werkterrein. Na afloop hiervan was er een tweede kop koffie of thee en deed zuster Greet verslag van hoe leefgemeenschap Bethanië tot stand is gekomen. Daarna gaf Eline een inkijkje in het weekprogramma en de activiteiten die ze verder ondernemen. Ten tenslotte nam Christonette ons mee in haar ervaringen hoe zij in Bethanië terecht is gekomen. De avond werd met gebed afgesloten.

Voor het vertrek werd er gewezen op de verkoop van diverse zelfgemaakte artikelen. De opbrengst is voor de zusters in Rwanda.

We vonden het heel waardevol en leerzaam om kennis te nemen van dit mooie stukje werk in Gods Koninkrijk.

Vrouwenkring Noadja Nijkerk.

Wil je ons bijzondere verhaal horen?

Zoeken jullie naar een mooie invulling voor een avond van je kring, vereniging, bedrijf, school of organisatie? Lees dan verder.

Wij vinden het fantastisch om over onze leefgemeenschap en missie te vertellen op een avond bij jullie. Of nog leuker: kom met z'n allen bij onze leefgemeenschap op bezoek. Dan kun je met eigen ogen zien wie we zijn en wat we doen, en hoe we leven.

Wij hebben ruimte voor ongeveer 40 personen.

Stuur voor een aanvraag of meer informatie een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.